| Losnams a întrebat:

Dacă mă mut la alt liceu din alt judet, are vreo importanta media la purtare daca schimb domiciliul?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

O sa verifice sa vada ce nota ai avut, dar nu cred ca te pot refuza pe baza ei.

| JicaContra a răspuns:

Dap, imi pare rau sa iti spun
NU stiu exact cum se rezolva asta, dar daca ai media scazuta la purtare nici un liceu "nu te vrea"
totusi, am impresia ca sunt obligati sa te ia daca poti sa dovedesti ca, intr-adevar ti-ai schimbat domiciliu, deci sper din tot sufletul ca ai dovezi legale CLARE ca ti-ai schimbat domiciliu (mutatie, contract, inregistrare la fisc, etc.)