| Iuly_Iulian_1996 a întrebat:

Daca ma transfer de la stiinte ale naturii la mate-info ce diferente trebuie sa dau? si in ce constau probele sau exercitiile de la materia respectiva?

3 răspunsuri:
| K1ndeR10 a răspuns:

Daca vrei sa te transferi trebuie sa ai media mai mare decat ultimul de la mate-info.

| Xandr a răspuns:

Eu m-am mutat de la mate-info la stiinte ale naturii si nu am dat diferente. Deci cred ca nu se dau. Doar trebuie sa ai media mai mare decat a ultimului elev din clasa la care doresti sa te transferi.

| Xandr a răspuns:

Dar sa stii e mult mult mai greu decat la stiinte, parerea mea happy