| Eyelevel a întrebat:

Daca ma transfer de la Stiinte ale Naturii la Mate-Info, trebuie sa dau diferente? (mentionez ca am terminat clasa a 10-a)

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca va trebui sa sustii examene de diferente, la materiile obligatorii care s-au facut in cl.IX si X la mate-info si tu nu le-ai facut la stiintele naturii.

| Eyelevel explică (pentru Ioandelasal):

Nu am dat diferenta la absolut nimic, pentru cei ce vor sa stie.

| UserRo10 a răspuns:

O sa dai diferenta la Informatica si matematica (oral si scris)