| qAdeeo a întrebat:

Daca media mea de admiyere este 7.50 as putea intra la un liceu carea a avut ultima medie 8.00 anul trecut?
Astept cu nerabdare raspunsurile voastre!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Posibil să ai şanse!

Mediile de anul trecut sunt ORIENTATIVE!
Probabil că, mediile vor rămâne cam aceleaşi, ca şi anul trecutwinking

Totuşi, mediile de admitere pot varia ( pot creşte sau scădea ) în funcţie de "concurenţă" ( media celor care vor opta pentru acest liceu )...
Chiar dacă va fi vreo scădere la unele licee/profile/specializări, media va scădea cu maxim 0, 5-1 p happy

Toate cele bune!

| MrsVamp a răspuns:

Eu zic ca da, mediile ar putea scadea, bafta

| RaissaM a răspuns (pentru MrsVamp):

Sau ar putea creste