| Asdfghjkl1597 a întrebat:

Daca merg la liceu la profil de filologie, pot merge la o facultate la care trebuie mate(ex.management,relatii internationale, finante banci)? Multumesc.

1 răspuns:
| NicK93x a răspuns:

Teoretic poti merge, DAR te vei chinuii ingrozitor la o asemenea facultate din cauza ca la filologie nu vei face mate.Iti vor trebui meditatii altfel nu ai nicio sansa.
Un sfat! ai grija de pe acum ce alegi, daca vrei (management finante bani) du-te la un profil de real(mate-info, stiintele naturii)