| missmalinutza2010 a întrebat:

Daca nr de frati pe care ii am este egal cu nr de surori si o sora de-ale mele are nr de surori jumatate din nr de frati cati baieti si cate fete suntem in familie?

3 răspunsuri:
| amys114 a răspuns:

4 baieti si 3 fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci ma aici? Teme? In ce clasa esti de ce ceri teme in vacanta?
Doamne copile, vezi-ti de treaba ta si nu ne mai deranja pe noi! Ca nu e site de teme! Nu se scapa omu' de voi nici in vacanta! rolling eyes

| SuntUnCartof a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai cheliuta asta e tema la caietul de vacanta la romana, daca tu nu recapitulezi in timpul vacantei de vara este problema ta, nu trebuie sa raspunzi in felul asta!
Si mersi pentru raspuns!