| master77 a întrebat:

Daca nu iau un examen la facultate, la restanta trebuie sa iau 5 sau conteaza si media de la seminar? Adica la mine la ASE nota de la examen inseamna 70% si nota seminar 30%. Si pe site scrie ca elevii care nu au 15 credite in semestrul 1 vor fi disponibilizati, adica dati afara sau cum?

Răspuns Câştigător
| raph2010 a răspuns:

In ase la restanta, CONTEAZA numai nota din examenwinking atat! in rest absolut nimic! restantele se iau f. usor tinand cont ca le si platimsad... sunt student ase asa cabig grin funda?batting eyelashes
p.s cei care au sub 15 credite PIERD LOCUL DE BUGET, intra la taxa, nu te da nimeni afara! au nevoie de bani, asa merge facultatea, nu sa te dea afara asa usorwinking

| master77 explică (pentru raph2010):

Zi si mie cu ce merge platit? cartuse de tigari, bautura, bani? Si pe cine, profesorul sau vorbesti si cu asistentul?

| raph2010 a răspuns (pentru master77):

Asta-i mita maabig grin dar fi atent, plateste restanta normal, 100 de ron, pune-te bine cu profu! si copiezi pe ruptewinking sincer, dintr-un dobitoc ce eram in liceu la copiat, m-a facut facultatea, ase-ul sa copiez maximwinking! stiu ce zic, o sa vezitongue