| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu sunt admis, actele ca diploma de back etc cum le i-au inapoi /sau cand?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, imediat după afişarea rezultatelor ( deci, în ziua următoare ), începe restituirea dosarelor către candidaţii respinşi ( sau cei care se retrag )!

Atenţie : la unele facultăţi este un termen LIMITĂ până la care se pot obţine dosarele!
După aceea, dosarele necerute se DISTRUG!

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te duci la facultate si soliciti restituirea dosarului, poti merge imediat dupa anuntarea rezultatelor la admitere.

| Ella3133 a răspuns:

Te duci cu buletinul (si o eventuala hartie pe care ei ti-au dat-o) la secretariatul facultatii.