| TNC2000 a întrebat:

Daca raman corigent pe vara, la corigenta subiectele vor fii date de catre profesorul de la clasa sau de catre minister?

2 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Vei da corigenta cu profesorul care te-a lasat corigent si el va pregatii testele. Scris si oral... Bine ar fi sa nu ramai pe vara, e chiar o situatie neplacuta.

| MihayIntreaba a răspuns:

Vor fi date cred ca de minister sau putea in unele scoli sa fie de la profesori dar cei care au fost peste 10 ani in scoala
Probabil nu stiu dar vezi tu BTW la corijenta sa stii ca nu e chiar asa de greu sa nu ai emoti mari sau puternice...dar poti sa te duci la Arsenie Boca la altar si sa te rogi