| SD_Danna_2001 a întrebat:

Daca raman corijenta la matematica si vreau sa ma mut de la acea scoala in semestrul 2 pot? Daca vreti sa jigniti mai bine nu raspunedeti! Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal că poți. Acolo pe semestrul II faci în așa fel încât să nu rămâi și pe semestrul ăla corigentă, asta ca să scapi de toamnă cu examenul de corigență.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Depinde in ce clasa esti, dar, in genere se poate daca indeplinesti conditiile de transfer: greu iti va fi insa sa gasesti acel liceu care sa te primeasca cu bratele deschise.

| Yonderly a răspuns:

Poate ramai,, corijenta" si la romana. laughing