| Anonymus11111 a întrebat:

Daca raman repetent cu 3 la matematica pe semestrul I. ma Pot transfera in alta scoala care se afla intr-un alt judet? ...si se poate intampla ca scoala la care sunt sa nu-mi dea actele de ma a transfera?

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Nu cred ca poti fiindca esti corigent dar incearca cu o atentie ceva sa treci.

| LumyBlumy a răspuns:

Scoala poate sa iti dea acele acte deoarece pe semestrul 1 esti corigent nu repetent.cunosc un prieten cu aceeasi problema ca a ta

| Anonymus11111 explică (pentru LumyBlumy):

Scoala unde as vrea sa ma transfer m-rr accepta..problema e ca scoala unde raman corigent nu cred ca m-ar lasa sa plec... este vorba de o scoala foarte buna... cea mai din judetu acela.

| LumyBlumy a răspuns (pentru Anonymus11111):

Oooooo....aici chiar e o problema...tu macar incearca poate soarta te va ajuta de data astawinking