| denrazvan a întrebat:

Daca sunt un programator va conta alsta cand voimerge la mate info adica la liceu.
o sa fie greu la mate...la info nu e greu eu a invatat deja ce se invata la liceu html css si acum c/c++ asta va conta ...adica voi care ati mers la mate info vi s-a parut greu

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand la informatica in liceu nu inveti html si css ci inveti algoritmica, structuri de date si de control, faci schme logice si pseudocod.

profilul mate info e cel mai greu in ceea ce priveste materia facut la mate