| DEBrown a întrebat:

Sunt la un liceu de profil mate-info. Ce facultate pot urma dupa ca sa ajung programator?big grin

Răspuns Câştigător
| Alex20_8915 a răspuns:

Doar programare faci doar la facultatea de informatica. Vezi ca la Calculatoare e amestecata cu ingineria si e urat rau de tot. Faci proiectare 3d, fizica, si alte prostistraight face

4 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Politehnica parca.happy

| AlerimxD a răspuns:

Cred că cea mai bună e Automatica sau Calculatoarele (Universitatea Politehnică, Bucureşti). Ar mai putea fi şi alte variante.
Xoxo.

| dudu13 a răspuns:

O facultate pe profil, adica o facultate cu profil IT soft & hard.La acelasi profil sunt si euwinking.

| Gogutzu a răspuns:

Abia ast sa te vad.cand o sa programezi pc sa se stingalaughing)).