| MihaelaMihaa a întrebat:

Daca te-ai inscris la matematica informatica intensiv engleza sau filologie intensiv engleza si ai intrat, dupa ce ai sustinut proba scrisa si orala la engleza poti pica si sa te dea afara de la profil? Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Good luck! puppy dog eyes

7 răspunsuri:

Nu, este imposibil!

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Depinde de liceu dar iti spun in principiu la intensiv nu se sustine proba scrisa/orala, doar la bilingv este asa.
Acolo se preda intr-o limba straina engleza/franceza/spaniola iar tu trebuie sa intelegi ce-ti spune cel putin 80%, sigur ca iti mai pot explica si in romana unde nu intelegi doar micile detalii.
Te pup, pa pa! :*

| MihaelaMihaa explică (pentru Latinmoon):

Am intrat la intensiv si astazi am sustinut probele, scris si oral...

| Latinmoon a răspuns (pentru MihaelaMihaa):

Good luck! puppy dog eyes

| sebipopescu1 a răspuns:

Pai proba de engleza se da inainte de a intra la liceu si stii deja daca ai luat-o sau nu

| MihaelaMihaa explică (pentru sebipopescu1):

Am intrat la filologie intensiv engleza si astazi am sustinut proba scrisa si orala. Doar la bilingv se da proba inainte de a intra la liceu.

| sebipopescu1 a răspuns (pentru MihaelaMihaa):

A, da eu la bilingv ma refeream scuze, atunci da, te poate da afara de la profil

| saysis a răspuns:

Da, se poate.