| Daniela25wtfd a întrebat:

Daca termin acum facultatea si nu intru in licenta pentru restante primesc vreo diploma la absolvire?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai restante NU ai terminat facultatea, o termini doar dupa ce reusesti la examenele pentru restante, asa ca nu primesti vreun act ca ai terminat facultatea.
Dupa reusita la toate examenele ai terminat facultatea si poti sustine examenul de licenta.

| UserRo10 a răspuns:

Momentan nu primesti nimic. Da-ti toae restantele si vei preda licenta data viitoare. Posibil sa intrii la depasire studii si sa platesti punctele credit restante