| katalyn16tpu a întrebat:

Daca termin Facultatea de Antreprenoriat, Ingineria si Managementul Afacerilor (FAIMA) -la POLITEHNICA in Bucuresti (fac 4 ani) unde as putea sa ma angajez dupa sau ce posibilitati am?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea e nimic de ea. E ultima sectie de la Politehnica introdusa de vreo 3 ani naiba stie pentru ce. Electronica si Automatica sunt foarte bune si gasesti usor de lucru.
Mai bine te bagi direct la ASE decat la vrajeala aia de la Poli.