| AntoniaOrman a întrebat:

Daca un copil care este la o olimpiada si trece cu brio si de etapa,locala,si de cea judeteana,si de cea nationala,ce se intampla? Nu am fost eu la prea multe olimpiade,si cand am fost nu treceam de cea locala, dar sunt curioasa sa aflu.

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Mă scuzi că te întreb: la ce obiect ai fost la olimpiade?

| neutrino a răspuns:

Nu se intampla nimic deosebit, vei primi stima si respectul celor din jurul tau, iar parintii tai vor fi mandri de odrasla lor.

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Ai câștigat, nu?

| sk3131 a răspuns:

Pai daca iei multe puncte la cea nationala si ai norocul sa fii printre primii iei bani :3winking