| Irinairiwj a întrebat:

Dacă vreau să devin educatoare și vreau să dau la Atatürk, am înțeles de la doamna directoare că nu pot să mă fac educatoare pentru că am un referat.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dă mai multe detalii ce referat ai ce varsta ai?

| Irinairiwj explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am 14 ani, Doi colegi s-au luat la bătaie, iar o fată i-a filmat, știind că nu are voie cu telefonul la școală. Am mai auzit și eu pe filmare când le-am spus unor colegi să se dea la o parte. Nu eram doar eu acolo care vorbeam, mai erau și alții, dar doar mie mi-a făcut referat, precum și celor doi care s-au bătut și fetei care a filmat, și nu știu dacă pot da la liceul Nicolaie balcescu