| utilizatorcim a întrebat:

Daca vreau sa merg la Facultatea de Stiinte Juridice si Administrative din cadrul Academiei de Politie trebuie sa dau probe sportive?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dinn cate stiu probele sportive se dau aproape la toate facultatile din cadrul Academiei de Politie, cu exceptia Facultatii de arhivistica.
Cele mai bune si sigure informatii le gasesti pe site-ul oficial al AP, la Admiterea 2017. De asemenea afli informatiile necesare la compartimentul de resurse umane de la IPJ din judetul tau, acesta se ocupa cu recrutarea candidatilor pentru AP.