| Teleshpenker a întrebat:

Dacă vreau să renunț la facultate și sunt la buget dar am primit bursă câteva luni trebuie să dau banii înapoi?

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Nu, dar daca o sa vrei sa faci o alta facultate nu o sa o poti face integral la buget. Daca acum ai facut un an la buget la urmatoarea unul nu o sa-l poti face la buget.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Bursele (zice pe pagina unei universitati) nu se restituie decat in cazul exmatricularii pentru incalcari ale disciplinei. https://bit.ly/3n5DTXC

| Adry05 a răspuns:

Mă îndoiesc, dar stai măcar semestru ăsta să iei banii laughing și te retragi în următoru dacă chiar vrei

| Anonimgirltpu a răspuns:

Nu cred. Dar de ce vrei sa renunti la facultate? Daca ai luat bursa inseamna ca te descurci chiar foarte bine.