| cosmina_9014 a întrebat:

Dati-mi si mie exemple de forme de unghii dar nu patrate? mersi

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Rotunde,ovale,ascuţite,squovale(nu e pătrat, ci pătrat rotunjit), trapez.
Trapezul este pătratul fără colţuri şi ador forma asta. love struck

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @cosmina! Există forme ovale, ascuțite, rotunde, pătrat ovale etc. Aici poți citi mult mai multe despre acest subiect http://beautyrevealed.wordpress.com/2010/10/03/cum-alegi-forma-unghiilor/
O seară cu zâmbet să ai!

| teiube a răspuns:

Rotunde, stereo

| 김남길 a răspuns:

Rotunde, ovale big grin