| IMISSYOUBABY a întrebat:

Dati-mi si mie niste cuvinte si expresii frumoase va rog...

4 răspunsuri:
| Reigns a răspuns:

-ochii albastri ca safirul; o picatura de roua se oglindeste pe petala unui trandafir; o lacrima amara mi s-a spart in palma; vantul canta la chitara; soarele mangaie fiecare coltisor al orasului; miresmele imbatatoare ale florilor; etc. big grin
Sper ca te'am ajutat!

| MCRgurl a răspuns:

Miresme stinse,plapuma de omat,nuci intunecate,par de arama, arome dulci si amare, lumini de soare. sper ca am fost de ajutor

| sasexy a răspuns:

Esti frumoasa ca o cioara, chand te vad ma bagi in boala, ochi tai sunt ca otrava, chand te vad imi vine voma