| TwilightFanRB a întrebat:

Dati-mi si mie niste prenume franceze! FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| Adrian4123 a răspuns:

Nume de baieti
1. Mathéo
2. Enzo
Nume de fete
1. Clara
2. Emma
3. Louanne
4. Maëlys
5. Chloé

7 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Enzo! asta e la fel de frantuzesc ca si gheorghe sau dumitru.rolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google are defectiune tehnica? Sunt curios din fire, na!

| TwilightFanRB explică (pentru anonim_4396):

Mai bine iti vezi de treaba ta, daca ai un raspuns pentruintrebarea mea spune`l daca nu, cara-te!:l

| anonim_4396 a răspuns (pentru TwilightFanRB):

Ia vezi cum vorbesti vampiritzo/-ule! Nu sunt obligat sa dau raspunsuri unor chestii ce ai putea sa le gasesti si singur/a!
Ai tu.pe.u, nu gluma! Te-ai ales cu o raportare pentru prostie, fiindca nu te raportasem!
Data viitoare baga nasul in carte si lasa TPU-ul si fitele de diva/cocalar!

| TwilightFanRB explică (pentru anonim_4396):

Sunt fata! si cum am spus daca ai un raspuns,spune`l daaca nu, bye, bye!:p

| MonkeyDLuffy a răspuns:

Pierre
Anette
Loraine
Charle
sper ca team putut ajutabig grin

| Iasmiiinaaa a răspuns:

Nume de baieti:-emile;-christian. nume de fete:-sandrine