| RyGoLeTa a întrebat:

Dati-mi si mie site-ul unde s-au afisat rezultatele la evaluarea nationala 2013 din Giurgiu.
Ps. Vreau sa vad lista nu vreau raspunsuri de genul:edu.ro,realtitatea.net,stirileprotv.ro.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi rezultatele la linkul :
http://prep-adm2013.cloudapp.net/Ierarh/CandFromJudAlfa.aspx?Jud=20&PageN=1

Toate cele bune.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

şi va apărea şi pe EDU.RO în data de 4 iulie, conform metodologiei Ministerului Educaţiei. după ora 12:00 uităte pe site, până atunci nu le vei găsi nicăieri, online.
uităte după ora 12:00 pe Edu, o să le găsești foarte repede.