| iuliaoprea a întrebat:

Dati-mi va rog un subiect bun pentru o ancheta sau reportaj care nu a mai fost abordatat pana acum! URGENT! FUNDITA si calificativ

Răspuns Câştigător
| onofrei89 a răspuns:

Codex Alimentarius!

5 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

De ce desi pe lista UN Romania si Republica Moldova sunt luate impreuna drept cea mai importanta sursa de organe pentru trasplanturi ilegale din lume, nu se vorbeste deschis despre asta in presa romaneasca?

| Romancutza a răspuns:

Animale pe cale de disparitie, viata de vedeta, moda, influenza internetului avantaje si dezavantaje, jocurile de violenza, tehnologia de azi, viitorul tehnologic.

| Nu conteaza a răspuns:

De ce ne complicam viata cu atata stres cand scopul nostru e sa dovedim ca meritam sa ajungem in rai?! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumatul, drogurile, sexul in scoli, bataile in scoli, conflictele parinti-copii...iti sunt de ajutor?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cat de unicat este subiectului, dar poti scrie despre anihilarea celor 6 milioane de evrei in timpul domniei lui Hitler(s-a facut si un film).