| Bibianca202 a întrebat:

Dau funda! Am 13 ani si in toamna voi merge in Bristol in Anglia. Imi puteti spune niste licee bune de acolo si cam cum functioneaza scoala acolo?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

De ce vorbești așa? Te-ai gândit ca poate se muta in Anglia cu părinții și trebuie deci sa facă liceul acolo?

| Bibianca202 explică (pentru Bondarel99):

Ai citit măcar întrebarea? Eu am vorbit de mine și am întrebat despre licee, răspunsul tău nu are nici un sens

| Bondarel99 a răspuns (pentru Bibianca202):

Era un raspuns inaintea mea care folosea cuvantul "proasta" la adresa ta. Pentru el era raspunsul meu, dar se pare ca cineva a raportat si a fost sters.