| qwerty1234567 a întrebat:

DAU FUNDA. Ce materii se fac la stiinte ale naturii si cate ore sunt din fiecare pe săptămână? De preferat sa răspundă cineva care a fost la acest profil.

Răspuns Câştigător
| lovecats123 a răspuns:

Bună! Sunt la științe ale naturii și chiar recomand acest profil deoarece ai o gamă largă de meserii din care poți alege( în special medic, farmacist). Orele in general sunt ca la toate celelalte profile (×3 română,×4 mate,×2 chimie,×2biologie,×3 fizică, ×1 istorie, geografie, sport, ×2 engleza/franceză/germană, muzică, desen, logică (in clasa a9-a), dirigenție, ×2 tic, ×1 informatica, religie.
Acum depinde și ce opționale alegeți...
Sper că ți -am fost de folos

1 răspuns: