| anonim_4396 a întrebat:

Dau FUNDA! cine stie cu exactitate cand apare in Romania al 3 a volum TACERE din seria HUSH HUSH de Becca Fitzpatrick?

7 răspunsuri:
| darkhellangel666 a răspuns:

Am intrebat la editura Litera si au zis ca undeva prin septembrie. Da Doamne sa se tina de cuvant MACAR de data asta! laughing Nici eu nu mai pot sa astept!

| lucindaprice44 a răspuns:

In aprilie!

| ColorBubbles a răspuns (pentru lucindaprice44):

Eu credeam ca in mai dar nu a aparut nici in aprilie nici in mai straight face

| lucindaprice44 a răspuns:

Am intrebat la editura Litera pe Facebook si mi-a zis ca daca nu intervine nimic apare pana la sfarsitul lunii mai!

| ColorBubbles a răspuns (pentru lucindaprice44):

Ar fi suuper! si iti voi da Funda daca e adevaratwinking!

| lucindaprice44 a răspuns:

Cred ca o sa fie la Bookfest! Tu mergi?

| ColorBubbles a răspuns (pentru lucindaprice44):

Nu...nu sunt din Bucuresti big grin