| anonim_4396 a întrebat:

(Dau funda) dati-mi si mie niste siteuri in lb romana de cultura generala sau pe diverse domenii, pup:*

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Îmi cer scuze, când a fost postata întrebarea nu am putut vedea răspunsurile dinainte. Eu am jucat Triviador și mi-a plăcut, sunt și întrebări ok din care am învățat, de istorie etc. Dacă ești mai avansat și ai bani poți sa alegi categoriile de întrebări și sa le elimini pe cele urate, sau sa faci un separeu din anumite categorii. Poți sa mai încerci Știi sau nu, DeșteptQ, Trivia, Te crezi deștept (pentru telefon)

5 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Triviador.ro

| anonim_4396 explică (pentru WhiteLife):

Nu imi place triviador, sunt numai intrebari de tipul: care este adancimea lacului x din oraselul necunoscut y sau cate goluri a dat echipa din dej in anul 1749. E putin exagerat, dar nu te ajuta mai deloc sa mai stii si yu cate ceva despre lumea asta, ma refeream daca stiti ceva site-uri calumea, mersi frumos sa nu o iei in nume de rau, triviadorul este un joc de cultura generala, dar mai mult pentru distractie si nu pentru a invata ceva

| WhiteLife a răspuns (pentru anonim_4396):

Îmi cer scuze, când a fost postata întrebarea nu am putut vedea răspunsurile dinainte. Eu am jucat Triviador și mi-a plăcut, sunt și întrebări ok din care am învățat, de istorie etc. Dacă ești mai avansat și ai bani poți sa alegi categoriile de întrebări și sa le elimini pe cele urate, sau sa faci un separeu din anumite categorii. Poți sa mai încerci Știi sau nu, DeșteptQ, Trivia, Te crezi deștept (pentru telefon)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu știu site-uri dar știu jocuri. Poți încerca triviador

| cristianosm a răspuns:

"Vrei sa fi milionar"-cel mai tare joc de cultura generala! http://www.keloo.ro/index.php?id=0

| gabiely a răspuns:

Triviador!