| TiTanS a întrebat:

Dau Funda! Fratele meu a luat 6.50 la matematica si daca vrea sa depună contestatie si dupa contestatie ii iese nota mai mica, care nota va fi finala 6.50 sau nota aia mai mica?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nota cea mica, normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mica daca e cu 50 sutimi mai mica din cate stiu eu happy

| dZZanK a răspuns:

Nota care ramana va fi aceea dupa contestatie.Deci daca ia mai mica, aia se trrece.

| alysha a răspuns:

La contestatie dai numai atunci cand stii ca este de unde sa ti se ridice nota. Daca un item nu e verificat corect, atunci pe prima pagina profu specifica care e acela si care e greseala. Da asa sa dai ca vrei tu(el adica) nota mai mare n-ai cum.Cand ai un motiv serios atunci da.Pot sa-ti spun insa ca nimeni n-are nicio placere sa mareasca nota, iese ca acela care a verificat e incomptetent.