| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! Va rog sa-mi scrieti toate timpurile din limba engleza, cum se formeaza si cand se folosesc. Daca nu le stiti pe toate, scrieti, va rog, la sfarsit ca nu le-ati scris pe toate. Multumesc anticipat, si promit ca dau funda ^^

Răspuns Câştigător
| bebedin17 a răspuns:

Uite aici tot ce iti trebuie :* http://sites.google.com/......ish-tenses dai click pe timpurile care sunt cu rosu si iti da tot :* funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Present tense, present continuous tens, past tens, past continuous tens,****re tens atita mai tin minte