| ?! a întrebat:

[Dau ] Am si eu nevoie urgent de un raspuns! Ce as putea vizita de la Bucuresti pana la Brasov? imi trebuie pentru un proiect.

Răspuns Câştigător
| lilboutique a răspuns:

Uite cam cum ar fi traseul : BUCURESTI - PLOIESTI - BRASOV- POIANA-BRASOV
Obiective turistice : Muzeul Ceasului, Muzeul I.L.Caragiale (Ploiesti), Piata Sfatului, Biserica Neagra, Muzeul Tiparului, Poiana Brasov

3 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Castelul Peles de la Sinaia, Poiana Brasov, Biserica Neagra Brasov,

| spiga92 a răspuns:

Traseu bucuresti-ploiesti-valenii de munte-cheia-brasov
poti vizita muzee la ploiesti nu prea le stiu pe toate
la valenii de munte poti vizica muzeul Nicolae Iorga(casa memoriala), muzeul Vaii Teleajan cu animale care scot sunete cand te apropii de ele. a fost deschis in 2009
la cheia:manastirea Cheia

| anuska a răspuns:

Scrie despre poiana brasov! este plin de hoteluri de 4 si 5 stele si is superbe.ai ce scrie nu gluma...