| FashionTrends a întrebat:

Hey! Am un proiect la geografie pe care trebuie sa il fa pe calculator.Problema e ca nu stiu cum. Am nevoie de vreun program? Am nevoie de raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Oare, ai? Poti folosi unul din instrumentele Microsoft Office. In primul rand, instaleaza pachetul Office. Apoi invata sa il folosesti, sunt multe tutoriale pe youtube. Apoi, alege: faci un proiect simplu, in Word, unul mai frumos, in PowerPoint, sau unul care sa rupa gura targului, in Publisher. (Publisher exista doar in versiunile office incepand cu 2007)
Cel mai bine ar fi sa folosesti PowerPoint, pui cateva poze, scrii cate ceva, in 15 slide-uri ai terminat.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa cum ai pus si tu intrebarea asa iti raspund si eu : da ai nevoie de un program.

| CarlyZ a răspuns:

Îl faci în PowerPoint, pune pe cineva să te ajute.
Cum să folosești programul:
http://www.youtube.com/watch?v=VtvNanYXUBI

Bisous!