| cRyNa_2610 a întrebat:

Hi!sadam nevoie urgent de ajutorul vostrusadeu si prietenele mele trebuie sa facem un proiect si am facut 2 zile de la 12:00 pana la 17:00 si tata nu ma mai lasasadce as putea sa ii spun ca sa ma lase? fundita

Răspuns Câştigător
| Ellena20 a răspuns:

Pai poti sa ii spui ca daca nu te lasa tot el o sa fie nemultumit ca ai luat o nota proasta.
Insisti asupra faptului ca iti trebuie foarte mult pentru scoala, iar cine nu va duce proiectul va avea 4 etc.
Sper ca te-am ajutat!big grin
Ai grija! Bafta!

4 răspunsuri:
| darielle a răspuns:

Tata, te rog frumos sa ma lasi cu prietenele mele ca sa-mi continui proiectul ca sa putem termina mai repede si sa facem un proiect si mai bun.Asa,daca ma lasi o sa fac un proiect mai bun si o sa obtin nota 10.
Nu te voi dezamagi.
Iti multumesc pentru intelegere!happy
Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| lory_5863 a răspuns:

Ii poti explica de ce a durat atat si ii spui ca de data asta nu o sa mai dureze asa mult.

| Tzygy a răspuns:

Acasa la alta colegawinking