| TrollingFace a întrebat:

Dau test initial la engleza si nu stiu ce sa invat acum rapid imi spuneti voi ce trebuie?
Ce verbe ce cuvinte ce ne va pune sa facem de ex daca ne punem sa subliniem cuvinte care sunt nu stiu ce. Help ce trebuie sa invat acu intr-o ora?

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Eh, dacă nu îţi mai aduci aminte mare lucru de anul trecut, las-o baltă că oricum notele nu se trec în catalog. Nu-ţi fă griji.
Eu am avut doar grilă vreo 40 de întrebări, şi de făcut o scrisoare. Şi-s a 11-a.

| Raraa a răspuns:

O sa iti dea propozitii cu present simple si present continous, o compunere de cum tiai petrecut vacanța, sa subliniezi forma corecta a verbelor.Asta mi-a dat mie. Sper ca ți-am fost de folo. Funda?