| Miuletz a întrebat:

De anul acesta se dau burse pentru cei care au 8.5+ in semestrul 2 in sectorul 4, intrebarea mea este: primesti bursa si daca n-ai depus vreun dosar? Nu stia mai nimeni ca se dau si acum cand s-a vorbit cu secretariatul aparent pe lista de burse apar mult mai multi copii, din care nu cred ca au depus toti dosar, insa unii dintre noi care au peste 8.5 nu aparem pe lista, e vreo greseala sau este pentru ca nu am depus dosar?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din cate stiu eu, bursele se dau doar celor cu note peste 9.50...

| Alex_Florin_1980 a răspuns:

Normal bursele din anul asta se dau pentru cei care au peste 9.50( poate e diferit in functie de scoala). normal nu iti trebuie cv dosar sau mai stiu eu ce pentru bursa, doar sa nu lipsesti mult la scoala(absente) si sa ai medie mare in rest te cheama ei la secretariat si iti dau 196 de lei ( in clasa a 8a)