| deeutzy a întrebat:

De ce am senzatia aceea de deja-vu?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://old.intrebare.ro/Deja_vu.html
www.elystar.ro
Pa, pa.

Apache
| Apache a răspuns:

Senzatia de deja-vu este un mister pentru cercetatori de ani de zile! ...se stie de aceasta senzatie.cu totii o avem...dar totusi nimeni nu reuseste sa si-o explice!

| pwp a răspuns:

Toti o avem.

| ArcAnna a răspuns:

Asa numitu'l deja vu vine de la ceva ce s-a intamplat deja.insemnand ca tu ai mai trait asta in alte vieti.ai mai fost acolo si cunosti locul.asta stiu

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Toti o avem, deci linistita ca n-o sa ti se intampla nimic love struck.

| JimmyThePunk a răspuns:

Mie mi se intimpla de cateva ori pe zi, ajungi sa te obisnuiesti, crede-ma.

| Nituallex93 a răspuns:

E ceva normal.Si mie m-i se intampla.Dar nu stiu din ce cauza