| Editzelu a întrebat:

De ce femeile au genele mai lungi atata timp cat barbatii sunt mai parosi?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu tine de criteriul femeie-barbat ci de genetica. Stiu o gramada de baieti/barbati cu gene mai lungi decat ale femeilor.

| minrest a răspuns:

Faptul ca femeile au genele mai lungi atata timp cat barbatii sunt mai parosi, adica genele li se scurteaza treptat pe masura ce barbatii isi pierd parul, nu a fost inca elucidat de stiinta. Deocamdata acest fapt nu a fost nici observat.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pentru ca noi le dam bani sa-si cumpere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Tu esti versiunea masculina a lui Gretta? Numai aia vorbeste cu "noi" la orice raspunde despre femei laughing.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gretta e o doamna mult mai serioasa ca mine, eu mai scap multe prostii, unii nu inteleg ca ceea ce nu inteleg poate fi o gluma... Oricum, e bun ca nu sunt considerat singurul copil teribil al gastii, mersi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Nu. Ea crede ca e serioasa dar nu multi cred ca o iau in serios la ce raspunsuri are. Oricum, te inteleg la partea cu "unii nu inteleg ca ceea ce nu inteleg poate fi o gluma".

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru anonim_4396):

Un lucru nu se poate contesta -Grtta este f bine intentionata. Sfaturile sunt altceva, fiecare am trecut prin experiente diferite in viata si ne raportam la ele. Informatiile pe care le da intrebatorul sunt reduse, el stie amanuntele si ce este mai convenabil de aplicat din cate primeste. Nu apar pe nimeni, doar analizam miraculosul mecanism TPU. Apoi pe la mine se spune -Sfaturile nu costa parale ( pe nimeni ), decizia o ia fiecare cum il duce capul. Si putem adauga ca responsabilitatea e a celui care o ia.

| anamariarot a răspuns:

Nici eu nu cred ca le au mai lungi. Poate ti-au lasat tie impresia asta, pentru ca le vezi mereu date cu rimel

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu le au mai lungi. http://spynews.ro/......61650.html

Răspuns utilizator avertizat
| iVIBERGaming a răspuns:

Femeile le au pentru ca ele au grija de ele dar cele care nu au grija de ele nu au genele lungi.Va rog dati funda!