| Erik_6452 a întrebat:

De ce ieste scoalile?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Tu singur/a ne-ai aratat raspunsul: degeaba.

9 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ca sa inveti tu sa scrii corect gramatical.

| Duucu a răspuns:

Ha... troooooll.

| Erik_6452 explică (pentru Duucu):

In sfarsit s-a prins cineva

| FashionKitty a răspuns (pentru Erik_6452):

Ca si cum imi pare rau ca am incercat sa fiu serioasa si sa-ti dau un raspuns concret la intrebare si faptul ca iti pierzi timpul cu astfel de glume proaste nu te face mai destept cu nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca manelisti sa nu este niste prosti.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa se evite existenta unor persoane ca tine. Pacat ca nu prea reuseste acest lucru.

| Ciumpi35 a răspuns:

Ca sa pierdem timpul debeaga. Cel putin asa e in tara noastra.

| Erik_6452 explică:

Eu stie ca degeaba

| FashionKitty a răspuns (pentru Erik_6452):

Depinde de elevi, ca na, in cazul tau chiar se vede ca e degeaba, dar scoala e de fapt foarte importanta dar degeaba incerci sa inveti pe cineva ceva daca el nu vrea. Asta se numeste ignoranta.