| Ukaya a întrebat:

De ce la Craiova toti fotbalistii sunt vaccinati si la steaua fcsb niciunu?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca nu le-a dat voie Becali. Biserica e mai impotanta decat siguranta jucatorilor

| Ukaya explică (pentru suntserios):

Pai cum poate becali sa afle daca se vaccineaza vreunu? el la banii lui de ce nu se vaccineaza

| Holiday a răspuns:

Fotbalistii nu sunt in general prea inteligenti, si in situatia asta s-au lasat influentati de cine ii conduce. Cum Gheorghe Becali e un cioban prost, cu creierul imbacsit de misticism, dar totusi seful "al mare", multi dintre fotbalisti s-au luat dupa el. La alte echipe exista patroni, manageri, sau directori sportivi mai inteligenti, care au luat deciziile corecte si pentru ei, si pentru fotbalisti, influentandu-i sa se vaccineze. E simplu.

| gabicoo a răspuns:

FCSB = Fac ce spune Becali!

| Lukasssz a răspuns:

Din cauza patronului

| Werrich a răspuns:

Becali nu e de acord cu vaccinarea.

| cfrtobias a răspuns:

Si la fcsb is 2 sau 1 nu dezinforma happy

| SlenderMan299 a răspuns:

De asta nu dormi tu la noapte?

| WrongWay a răspuns:

S-au jucat metin2 Alaska