| Sldushsh a întrebat:

De ce ma intreaba toti tiganii cat este ceasul?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai numai tiganii intreaba acest lucru?
fie stai intr-o zona unde sunt multi rromi, fie cei care te intreaba acest lucru au ceva in gand, sa sustraga ceva de la tine, mutandu-ti atentia, poate vor sa sustraga chiar telefonul...

| gabicoo a răspuns:

Ca să vadă dacă ai și să te aștepte "copilu" după colț.

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Scoate portofelu, scoate și mobilu! Dă-le lu copilu! - trupa Timpuri noi - anii 2000

| anonim1920 a răspuns:

Sa ti fure telefonul'

| BlueSky14 a răspuns:

Probabil ca vor sa faca pe saracii... Sincer pe mine m-a intrebat ultima data un tigan cat este ceasul prin iarna sau prin toamna 2023.