| AlexDorinel a întrebat:

De ce profesorii ne amenință că ne vor verifica caietele să vadă ce am scris in online?

Pai aia care stau la sat și nu au internet (destul de multi) n-au mai învățat nimic de un an.

9 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sunt convinsă că ale tale arată cel mai bine. Nu uita să îți scrii numele.

| Wr3nch a răspuns:

Da, dar aia nu au net. Tu ai. Care e scuza ta?

| aumih16 a răspuns:

E decizia lor! nu ai ce sa faci!

| Meme10Meme a răspuns:

Nu o sa se mai redeschida scolile pana la vacanta. Sunt amenintari tampite ca sa te faca sa scrii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In loc sa fi mandru ca ai puncte/note in plus pe un simplu caiet, numesti asa bucurie de anunt o "amenintare"?

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu este o amenintare, este o verificare, ca sa-si dea ei seama daca ati dormit sau nu la orele online. Succes!

| isemilia a răspuns:

Nu inteleg de ce esti atat de revoltat. Primesti un 10 degeaba la fiecare materie. Profesorii cu siguranta ii vor intelege pe cei ce stau la sat si nu au putut sa se conecteze. Presupun insa ca si cei din mediul rural au gasit o varianta sa invete, cu siguranta nu au stat toti un an degeaba.

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Așa îi spune mai nou unui simplu anunț, amenințare? big grin

| MariaQuenn27 a răspuns:

Și eu sunt la școala.Pot intra la orele online, dar noi deocamdată face ore fizic. Profesori ne anunță că ne verifica caietele ca să vadă ce am scris sau daca am scris