| GolopențaAdrian a întrebat:

De pe ce site pot invata engleza cu cuvinte scrise si traduse in romana sa citesc sa aud cum se zice la cuvantul respectiv, gramatica etc si la franceza la fel

Răspuns Câştigător
| aristotel321 a răspuns:

Descarca-ti dupa magazin play aplicatia,, duolingo" este o aplicatie care teajuta sa inveti o limba noua!
La inceput te pune sa selectezi ce limba vrei sa inveti si dupa o sa incepi......ai 3 vieti si cate 20 de intrebari o sa te puna sa iti faci cont daca vrei!
Funda?

| GolopențaAdrian explică (pentru aristotel321):

Ii bun raspunsul dar eu voiam la laptop nu la tableta dar multumesc oricum