| DaianaDiana a întrebat:

De se se cheama budulea taichi daca este vorba despre hutu
? funda...:*

Răspuns Câştigător
| DomnisoaraLove a răspuns:

Nu mai fiti mai rai... doar e un site de comunicare nu de rautati... pai dienuta pe tatal lui hutu il chema budulea,si intr-o zi se duce la hutu la scoala, si mandru cum era ca baiatul sau incepuse sa invete i-a intrebat :
"-Dragii mei stiti cumva pe unde-i budulea taichii?"
si de atunci asa l-au poreclit sper ca te-am ajutat, daca nu esti sigura CAUTA PE GOOGLE :budulea taichii -rezumat

4 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Pentru ca n-ai citit toata cartea. Asa i se spunea gay-ului aluia de personaj principal. Asa il alinta tacsu.

| InspectorulTPU a răspuns:

Tacsu il facea dracusor si budulea tachi era un vecin foarte "al naibi" si taso de nervi i-a spus Budulea Tachi Fundita?

| KyssOana a răspuns:

rolling on the floor asa la numit autorul intreabl pe el

| DaianaDiana explică:

Mersi mult si nu mai fiti asa de prosti ce vreti daca nu am inteles...si mersi oricum...tongue