| Relaxatul a întrebat:

De unde iau adeverinta cu notele si media generala obtinute la Evaluarea Nationala/tezele cu subiect tot de la scoala generala de unde iau foaia matricola si daca ati sti cat m-ar costa pentru dosarul asta sa ma inscriu la fara frecventa multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Actele respective le ceri la/obţi de la şcoala pe care ai absolvit-o ( unde ai terminat clasa a 8-a )!

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Toate actele, inclusiv foaia matricola, le obtii de la scoala unde ai absolvit.

| Ayakawelwel a răspuns:

Despre foaia matricola intreab-o pe dira/diru sau pe secretara

| anne2626 a răspuns:

Toate o sa le primesti dupa ce iei examenul de la scoala ta!