| oanapetrescu a întrebat:

De unde pot cumpara Manual de matematica pentru clasa a XI-a trunchi comun + curriculum diferentiat (4ore)

3 răspunsuri:
| tripleM a răspuns:

De la librarii... ce crezi ca se se vand in ele?

| oanapetrescu explică (pentru tripleM):

Binenteles ca din librarii, dar care? asta era intrebarea

| andaariesu a răspuns:

Buna, eu am cumparat de la LibrariaOnline.ro, http://www.librariaonline.ro/......p10000102. De fapt sunt toate manualele lui Mircea Ganga prezente din cate am vazut este si culegerea de Probleme rezolvate pentru clasa XI-a, la alocatie o voi lua si pe aceea, sper sa mai fie disponibila pana atunci.