| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot descarca si eu cartea lui Dan Millman-Calea luptatorului pasnic? am vazut ca exista pe site-ul scribd.ro, dar nu imi dau voie nici s-o citesc, nici s-o descarc.

8 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Ca sa o citesti fa-ti cont. e gratis

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce-i cu site-ul scribd.com(am gresit cand am spus scribd.ro)...am cont facut, dar nu pot citi si decsarca nicio carte.inainte puteam, acum nu mai pot, cand vreau sa descarc cartea imi cere sa o platesc...

| Hosman_Alina_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://www.uploady.com/#!/download/UyL~b6kzMzL/s0X9LQVM1IYY96wZ De aici, e sigur 100%. eu acum am descat-o si s-a deschis. Lectura placuta tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De descarcat nu stiu daca se poate dar de citit eu personal am citit foarte multe carti pe www.romaniaeuropa.com. Iti recomand site-ul! Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doresti sa citesti cartea online? Daca te intereseaza, ti-o ofer tiparita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iti faci cont, o poti chiar descarca. succes!

| Dina_Sirbu_1987 a răspuns:

De unde pot descarca si eu cartea lui Dan Millman-Calea luptatorului pasnic?