| 3243F6 a întrebat:

De unde se pot descarca toate variantele de bac din care se extrage cel ce se da?

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Din 2007 sau 2009 nu se mai face asa ceva. In trecut se propuneau 100 variante si se extragea una. Au renuntat usor

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De nicăieri.

| johnnny123 a răspuns:

"Toate variantele de bac din care se extrage ce se dă" înseamnă "toată materia de bac".

Sau sperai că înainte de bac se postează undeva trei variante de subiecte din care se alege una și că trebuie să le înveți doar pe alea?

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Pe internet o să găsești doar testele de antrenament pentru bac.
Nimeni nu o sa posteze variantele folosite la extragere.
Totuși nu înțeleg de unde aceste griji?
Bacul respecta aceeași programa din toți acești ani.
Cu cât rezolvi mai multe teste de antrenament cu atât ai mai mult noroc sa știi.