| xXAlphaXx a întrebat:

Deci am luat Evaluarea Nationala, m-am inscris la liceu bla bla bla...Pot cumva sa aflu cu cine voi fi in clasa sau macar lista cu toti elevii inscrisi la liceul unde am intrat? Vreau sa incerc sa-i caut daca as putea sa fac rost de adresele lor!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi să afli ce elevi au fost repartizaţi la acel liceu ( în data de 16 iulie ), dar NU poţi să le afli adresele şi să-i cauţi la domiciliu!

Repartizarea computerizată se realizează în 15 iulie, se afişează în 16 iulie; iar în perioada 17 iulie-25 iulie 2014 trebuie să mergi să-ţi depui dosarul la liceul unde ai fost repartizat!

Vezi alte detalii în "Broşura Admiterii 2014" de la linkul :
http://ismb.edu.ro/......014_15.pdf

Afişarea se face :
* pe net, la linkul oficial http://admitere.edu.ro/
* la liceele respective
* la avizierul şcolii pe care ai absolvit-o
* precum şi pe site-ul ISJ de care aparţi.

Toate cele bune.

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Clasele inca nu s-au format.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi mai multe pe www.edu.ro
Succes pe mai departe.
Pa, pa.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Rezulatele le pune pe 15-16 iulie la scoala si pe edu

| AlexL28 a răspuns:

Pe edu.ro cauta, dar nu stiu daca s-au afisat deja, dar vor fi, sa nu vi aici sa zici ca pe edu nu gasesti nimic cum au facut altii fiindca ala e site-ul ministerului si acolo se publica mereu

| LSMM a răspuns:

Pe 16 iulie va fi afișată la școala ta, dar și la liceul la care vei învăța o listă cu elevii repartizați la liceul tău. Îi poți căuta după profilul la care au fost admiși, mi se pare că e trecut tot acolo, precum și școala de proveniență (în caz că te duci să te uiți la afișierul liceului la care ești sigur că vei fi admis).

| Bogdanel97 a răspuns:

Trebuie sa astepti pana ce vor fi afisate rezultatele repartizarii, si atunci vei vedea care sunt noii tai colegi. Rezulatele repartizarii se vor afisa pe 15 sau 16 iulie.

| ռօCօოოεռէ a răspuns:

Cand se va publica repartizarea la licee vei vedea toti colegii de clasa, dar si scolile de provenienta a fiecaruia.