| anonim_4396 a întrebat:

Deci,cand ma duc sa dau probele pentru liceul militar,m-am gandit sa iau CREATINA inainte, se poate? Pentru cei care nu stiu creatina este un fel de cafea...iti da si energie dar atrage foarte multa apa si oxigen si le transporta prin vene la muschi,prin urmare creste performantele sportive! Am spus pentru ca nu este la grupa Sport, vreau sa stiu daca pot fi descalificat sau ceva daca se afla! Multumesc!

1 răspuns:
| alinaaloredanaa a răspuns:

Nu se intampla nimic. Important e sa te descurci la probe! Mult succes!